Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2017
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, damur, 32mm, refnr.AR-1927, snr.111509, stål, quartz, går ej, mineralglas, fläckigt läderband, originalspänne
Tissot, armbandsur, 26mm, 18K, quartz, går ej, datum, mineralglas, graverad, läderband, originalspänne
Rolex, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, refnr.18038, snr.9104374, herrur, 18K , automatisk, dag, datum, dag-funktionen defekt, defekt urtavla, diakrans ej original, diamantindex, presidentlänk 18K, viklås
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas, Cort, Action bass, snr:060948005, repig, med förstärkarkabel, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Signature, modell-265, diverse skador samt spricka vid hals/huvud, plektrumskydd saknas, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Kapok, saknar sträng, lack- och träskador, i mjukt trasigt fodral
Akustisk gitarr Bjärton, modell J-45, snr:128310, repig och stötskadad, med micsystem, i hårt fodral
Akustisk gitarr Almirez, modell: sc-709, repig och stötskadad, små sprickor mellan kropp och hals, i kartong
Elgitarr Gibson Les Paul USA, snr:012570360, repor och små stötskador, i skadat hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Mixerbord, Native Instruments, Traktor Kontrol S4 MK2 HW, snr.KS403501301982AA, repor, med USB-kabel, strömsladd saknas. Ej på visning.
Gitarrförstärkare, Vox, modell: Mini5-RM, snr:814953, med adapter. Ej på visning.
Systemkamera digital, Canon EOS-1 Ds Mark III DS126161, snr: 608002, med objektiv Canon EF 50mm 1:1,4 snr:45188514, med laddsation, 8GB minneskort, spricka på övre kant, liten gummiskada
Mikrofon, SE Electronics, modell: Magneto X1, 0dB-10dB, snr: 00X1A22149, med kabel och vindskydd, i originalkartong