Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2017
Klubbad för
Michael Kors klocka 40mm, MK-5650, kronograf, datum, urtavla i pärlemor och strass, tvåfärgad, quartz, batteribyte behövs
Tissot T-Touch Expert klocka 46mm, titan, analog/digital, quartz, i box manual, batteribyte behövs, brukslitage, T013420A 14BC0714000 53M OHJ L25,
Fritid Sport
1 Spö till fiske Contact 6,8" - 180gr.6,4oz med fiskerulle Shimano Cardiff 301A i fodral
Halvakustisk gitarr Höfner, lagningar och slitage, ändrat stämskruvarna, Snr: 455-SE1 1260 i för lit
Eiger klocka 26mm, 18K i boett och länk, repigt glas, quartz, datum, skevt armband, Brv: 40,2g Snr:756998