161 - 180 av 1 495
1...8910...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Ring med diamanter 1xca0,65ct 4xca0,10ctØ20½ 18k vitguld 10,9g

10 800 kr

Utrop: 11 000 kr

Herrur, Cartier, Santos de Cartier, Galbeestål, quartz, datum, 27x29mm, refnr.987901, snr.10695, band stål, viklås, 18cm, urtavla skadad, repor, sten på krona med nagg, går ej

Utrop: 6 500 kr

AMRBAND, Pansarlänk 22cm 18k 117,1g

Utrop: 32 000 kr

Armband Pansarlänk med bricka 20cm 18k 74,1g

17 800 kr

Utrop: 20 000 kr

Ring slät Ø17¾ 23k 6,6g gravyr

Utrop: 2 300 kr

Ring Klackring med svart sten Ø17¾ 18k boliden guld 10,4g repor på sten

Utrop: 2 900 kr

Herrur Certina New Art, manuell, plexiglas, 28x29mm, boettnr.4010152; 99327618k brv 22,4sälj utan band

Utrop: 3 100 kr

Fickur, Savonett, Ø49mm, ankargång, innerboett metall, urtavla ej signerad, 18k 79,9g urtavla skadad, bygel med slitage

Utrop: 7 200 kr

Damur, Ø22mm, manuell, 14k, länk 16,5cm 18k (ca3,4g), brv 11,5g slitage, skador

Utrop: 1 400 kr

Cigarettetui stämplad Nordiska Kompaniet 1920 samt importstämpel, snr.8401 2976 20, graverad dekor ovan och undersida6x9cm, undersida lock plakett med namngravyrer, NK,imp stpl bård möjl ej guld18k 205,4g

Utrop: 55 000 kr

Halssmycke, Pansarlänk med integrerat hänge skorpion tvåfärgad ca47,5cm resp 4,6cm18k 20,1g

Utrop: 7 100 kr

Collier, integrerad dekor tvåfärgat 46cm 18k 10,2g smärre skador på länk

Utrop: 3 600 kr

Collier, Chiampesan, Italien tvåradig ankarlänk tvåfärgad med integrade länkbitar 58cm 18k 23,5g

Utrop: 8 300 kr

Herrur Omega Seamaster, automatisk, plexiglas, Ø35mm i box 18k, brunt läderband, går ej skadad urtavla

4 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Herrur Le Coultre, double, manuell, plexiglas, Ø33mm, skadad urtavla, brunt läderband senare

3 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Armband X-länk 18,5cm 18k 18,7g

Halskedja, X-länk doserad 45cm 18k 26,1g

Diverse guld, 4 ringar, slät, med röd, och blå stenar 18k 11,7g

Ring med diamanter 2xca0,005ct Ø15¾ 18k 1,1g

Ringar 4st, med dekor Ø16 18k 2g