181 - 200 av 1 495
1...91011...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Enstensring med diamant ca0,23ct Ø16½ 18k 2g

Ring Ø17 18k 2,7g bucklig

Ring med vit sten Ø14½ 18k 2,5g

ring med rosa sten Ø16¾ 18k 4g

Ring med 8/8 diamanter 6xca0,01ct Ø16¼ 18k tvåfärgad 2g

Ring med odlad saltvattenspärla Ø16¼ 18k 1,8g

Armring, med floral dekor, bredd2,4cm Ø6,3cm, öppningsbar 21k 85g bucklor gravyr

Ring med granater Ø17¾ 18k 7,5g

Örhängen, ett par creoler med dekor L 2cm 18k 1,9g

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par, creoler Ø 1,6cm 18k 1,7g

Utrop: 650 kr

Enstensörhängen med vita stenar, stift, 18k 0,9g

Utrop: 350 kr

Diverse guld, ett örhänge udda 18k 0,6g

Utrop: 150 kr

Ring Cartier "Trinity" Ø16½ snr.4969 18k 8,8g i originalask

Ring med diamanter 5xca0,01ct+30xca0,005ct Ø17¾ 18k vitguld 6g

Utrop: 3 800 kr

Ring med diamanter baguettslipade 1xca0,23ct+6xca0,04ct Ø17 18k vitguld 3,6g

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Hänge med diamanter 1xca0,23ct+12xca0,01ct 18k vitguld 0,3g

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 45cm 18k vitguld 1,6g skador

Utrop: 425 kr

Ring med diamanter 100xca0,0025-0,005ct Ø18 18k vitguld 3,4g

Utrop: 3 000 kr

Hänge dollartecken med diamanter 275xca0,005-0,01ct L 4,3cm 18k 34g

23 500 kr

Utrop: 27 000 kr

Ring med diamanter 1xca0,05ct+6xca0,03ct+20xca0,005ct Ø15¼ 18k vitguld 3,3g

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr