141 - 160 av 1 495
1...789...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Hänge kors 2,3cm 14k 0,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Ring med vita stenar Ø17¾ 14k 1,9g

325 kr

Utrop: 375 kr

Myntliknande föremål "Europa" Ø1,4cm 14k 0,8g

150 kr

Utrop: 150 kr

Mynt Twenty Dollars United States of America 1896 Ø34mm 21K 33,4g

8 700 kr

Utrop: 10 400 kr

Myntliknande föremål, Österriskisk 4 Ducat 1915 Ø40mm 23k 14g

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Hänge, myntliknande föremål efter Österrikiskt mynt 1915 Ø20mm 21k öglor 18k 3,6g öglor skador, lödn

950 kr

Utrop: 950 kr

Hänge, myntliknande föremål efter Österrikiskt mynt 1915 Ø20mm 21k 2,8g ögla ej guld

700 kr

Utrop: 800 kr

Collier med vita och gröna stenar ca43,5cm 21k 16,4g stenar saknas, skada

Utrop: 4 700 kr

Örhängen ett par med gröna och vita stenar L cm 21k 7,3g stenar saknas, skador

Utrop: 2 000 kr

Ring med diamanter 35xca0,01ct Ø15¾ stämplad GHA18k 4,6g

Utrop: 2 700 kr

Örhängen ett par med diamanter 2xca0,04ct , stift 18k 0,8g

650 kr

Utrop: 600 kr

Hänge med diamanter 2xca0,01ct 1,2cm 18k 0,5g

175 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par med diamanter 2xca0,01ct, stift 18k 0,9g

400 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Pansarlänk, ihålig 52cm 14k 7,7g skador

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge, hjärta med vit kula 18k 1g

Utrop: 425 kr

Ring med vita stenar Ø19½ 18k 8,5g skev skena

Utrop: 2 300 kr

Diverse guld, hänge (öglor ej guld) 2 ringar båda Ø17 18k skador gravyr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja Pansarlänk 81cm 18k 9,2g

Utrop: 2 700 kr

Hänge, Elefant ögon med röda stenar 2,6cm 18k 26,3g

5 900 kr

Utrop: 7 100 kr

Ring med diamanter 7xca0,10ct Ø20 18k vitguld 6,9g

5 000 kr

Utrop: 5 200 kr