Halskedja Figarolänk tvåfärgad ihålig 71cm 18k 29,3g
Utrop: 10 000 kr
Örhängen ett par, myntliknande Ø1,3cm, stift 22k 2,8g
Utrop: 900 kr
Örhängen ett par med vita stenar 18k 0,8g stoppers gulmetall medföljer
Utrop: 150 kr
Ring slät Ø17 18k 1,9g gravyr
Utrop: 500 kr
Halskedja Pansarlänk 37cm 18k 1,4g
Utrop: 400 kr
Halskedja Pansarlänk 51cm 18k 12,7g
Utrop: 3 700 kr
Hänge med blå sten 1,9cm 14k 2,3g smärre nagg på sten
Utrop: 300 kr
Hänge, fiskarna Ø1,9cm 18k 2,4g
Utrop: 1 000 kr
Hänge, med blå sten och text "Marzo Sabiduria" Ø2cm 18k 1,6g skador
Hänge Kors 3cm 18k 3,3g
Utrop: 1 300 kr
Hänge Kors 3,5cm 18k 1,8g
Utrop: 750 kr
Hänge kors 2,4cm 18k 0,6g
Utrop: 250 kr
Hänge krucifix 2,7cm 18k 1,6g
Utrop: 700 kr
Hänge krucifix 2,2cm 18k 1,4g
Utrop: 550 kr
Hänge krucifix 1,9cm 18k 0,7g
Utrop: 275 kr
Hänge krucifix 4cm 14k 3,6g
Hänge krucifix 2,9cm 14k 2,1g
Utrop: 450 kr
Hänge krucifix 3,5cm 14k 1,1g
Hänge krucifix 3cm 14k 4,2g
Hänge kors 2,6cm 14k 1,8g
Tisdag 15 aug 2017