121 - 140 av 1 495
1...678...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Halskedja Figarolänk tvåfärgad ihålig 71cm 18k 29,3g

Utrop: 10 000 kr

Örhängen ett par, myntliknande Ø1,3cm, stift 22k 2,8g

750 kr

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par med vita stenar 18k 0,8g stoppers gulmetall medföljer

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring slät Ø17 18k 1,9g gravyr

Utrop: 500 kr

Halskedja Pansarlänk 37cm 18k 1,4g

Utrop: 400 kr

Halskedja Pansarlänk 51cm 18k 12,7g

Utrop: 3 700 kr

Hänge med blå sten 1,9cm 14k 2,3g smärre nagg på sten

425 kr

Utrop: 300 kr

Hänge, fiskarna Ø1,9cm 18k 2,4g

Utrop: 1 000 kr

Hänge, med blå sten och text "Marzo Sabiduria" Ø2cm 18k 1,6g skador

Utrop: 400 kr

Hänge Kors 3cm 18k 3,3g

Utrop: 1 300 kr

Hänge Kors 3,5cm 18k 1,8g

Utrop: 750 kr

Hänge kors 2,4cm 18k 0,6g

Utrop: 250 kr

Hänge krucifix 2,7cm 18k 1,6g

Utrop: 700 kr

Hänge krucifix 2,2cm 18k 1,4g

Utrop: 550 kr

Hänge krucifix 1,9cm 18k 0,7g

225 kr

Utrop: 275 kr

Hänge krucifix 4cm 14k 3,6g

Utrop: 750 kr

Hänge krucifix 2,9cm 14k 2,1g

Utrop: 450 kr

Hänge krucifix 3,5cm 14k 1,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge krucifix 3cm 14k 4,2g

Utrop: 900 kr

Hänge kors 2,6cm 14k 1,8g

Utrop: 400 kr