101 - 120 av 1 495
1...567...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Armband, med rosa sten och diamanter 28xca0,01ct18k vitguld 35,8g omarbetat armbandsur, Omega nagg på sten, synliga lödningar

Utrop: 9 200 kr

Ring med 8/8 diamanter 7xca0,03ct 18k vitguld 5,4g nagg på skena

Utrop: 1 800 kr

Ring med diamanter 2xca0,10ct 6xca0,005ct Ø19¾ 18k vitguld 3,6g skev skena chip på en diamant

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamant ca0,02ct Ø18¼18k vitguld 1,4g

Utrop: 400 kr

Ring med vit sten Ø21 18k 6,4g sten med nagg

Utrop: 1 500 kr

Ring slät Ø18 18k vitguld 3,9g gravyr

Utrop: 1 000 kr

RING slät Ø18½ 20K 3,6g gravyr skev skena

Utrop: 1 000 kr

Klockor Eterna

Armbandsur dam, Eterna quartz datum Ø22mm 18k, band X-länk 18k 16,5g gravyr går ej

Utrop: 4 200 kr

Örhängen ett par, L3,8cm , stift 18k 2,1g

700 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen, ett par hexagonala med vita stenar Ø1,4cm, stift 18k 2g

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par med diamanter 2xca0,01ct, stift 18k 1g

Utrop: 450 kr

Ring med vit sten Ø18 18k 3,8g

Utrop: 1 300 kr

Ring med diamanter 5xca0,005ct Ø18 18k 1,6g

Utrop: 650 kr

Ring med diamant ca0,10ct Ø17¼ 18k 2,8g

Utrop: 1 400 kr

Ring med safir och diamanter 8xca0,005ct Ø17 18k 2,1g

Utrop: 850 kr

Ring med tre vita stenar Ø17 18k 4,1g nagg på stenar

Utrop: 1 000 kr

Diverse guld, ett par örhängen, ett hänge 18k 2,3g skador, pärla saknas

Utrop: 600 kr

Ring klackring Ø17¾ 18k 9,6g gravyr

Utrop: 2 600 kr

Diverse guld, halskedja bismarck, 3 örhängen udda ett med sten 18k 12,8g skador, udda

Utrop: 3 300 kr

Halskedja Pansarlänk 51cm 18k 5,3g

Utrop: 1 500 kr