81 - 100 av 1 495
1...456...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Ring med blå sten Ø17½ 18k 5,8g smärre nagg på sten

Utrop: 2 300 kr

Collier, doserad med matterade stavar 44,5cm 18k 37,2g mindre skador

Utrop: 10 000 kr

Armband Siam silver, niello med figural dekor 16,5cm S925 18,4g skadat

125 kr

Utrop: 100 kr

Armband, Pansarlänk 19cm 18k 7,4g slitage, säkerhetskedja saknas

Utrop: 1 900 kr

Halskedja Pansarlänk 39cm 18k 1,3g

Utrop: 350 kr

Hänge, trekronor Ø1,6cm 18k 0,9g

Utrop: 350 kr

Halskedja 60,5cm 14k 6,2g

Utrop: 1 300 kr

RING med vita stenar Ø19¼ 14k 3,3g

Utrop: 700 kr

Hänge Madonnabild L 2,6cm 14k 1,8g

300 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par L 1,5cm 14k 1,5g

275 kr

Utrop: 325 kr

Hänge, krucifix L 2,3cm 14k 0,5g skadad

Utrop: 300 kr

Halskedja Ankarlänk 81cm 14k 2,4g skador

Utrop: 475 kr

Örhängen, ett par med bärnsten, vit sten L 1,8cm stift S925 samt detalj guld 9k 5,2g

400 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Ankarlänk 46cm S925 1g

Utrop: 50 kr

Ring tvåfärgad med diamanter Ø18 1xca0,01, 3xca0,02, 1xca0,03ct, 18k 5,6g

Utrop: 2 500 kr

Armband Bismarcklänk 20cm 18k 15,7g

Utrop: 5 500 kr

Armband, pansarlänk med 10 berlocker 18cm 18k 12,3g slitage kulor saknas på kulramen

Utrop: 3 300 kr

Örhängen, ett par ringar med diamanter 32xca0,01ct Ø1,3cm vitguld 18k 4,2g

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Armband, Cordellänk 21cm 18k 8,1g

Utrop: 2 700 kr

Armring Ø6cm stämplad GHA öppningsbar rhodinerat rödguld 18k 7,5g

Utrop: 2 600 kr