601 - 620 av 1 495
1...303132...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Målning, olja på duk, Elin Höglund (1914-2010), signerad E. Höglund, 32x22cm, i ram

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Målning, olja på duk, Elin Höglund (1914-2010), signerad E. Höglund, 54x45cm, i ram

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Målning, olja på duk, Elin Höglund (1914-2010), signerad E. Höglund, 45x54cm, i ram

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Bereudsohn, tenn, Adam och Eva, Ø40cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Axelväska Etienne Aigner Hudson XL Khaki med läderdetaljer, multifack ca44x30cm

900 kr

Utrop: 375 kr

Axelväska Louis Vuitton Noé, monogram canvas, 34x26x19cm, bruksslitage

Utrop: 2 700 kr

Champagneglas, Orrefors, Flute, design Karl Lagerfeld, höjd: 22,5cm, med coaster, i originalkartong

Utrop: 300 kr

Utrop: 300 kr

Tekokare, Alessi, design Richard Sapper, bruksslitage, höjd: ca.21cm

700 kr

Utrop: 250 kr

Skål Kosta Boda Rhapsody design Kjell Engman, höjd 10cm Ø14cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Nybro design Tord Kjellström höjd: 10cm, 9x9cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Delfin höjd: 17cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Läsplatta Samsung Galaxy Tab 4 SM-T535 16gb, IMEI: 351885063175557, med fodral och laddare

850 kr

Utrop: 900 kr

iPhone 6s plus, Apple, modell:A1687, repig, IMEI: 35860407136506, med USB-kabel (ej original), stickkontakt Apple

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Digitalkamera, Canon EOS 450D, modellnr.DS126181, snr.0680235889, bortskavd färg, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.3521009645, 1:3.5-5.6 IS, motljusskydd, batteripack, självutlösare, minnerkort 1GB, batterier 2st. laddare, manualer, i väska

850 kr

Utrop: 900 kr

Objektiv, Canon EF 75-300mm, snr.2211412D, 1:4-5.6 II, med lins- och motljusskydd

700 kr

Utrop: 550 kr

Laptop, Asus, modell: R417M, snr: F7NLCV00167827A, med laddare, i originalkartong

750 kr

Utrop: 700 kr

Tårtspade ostämplat silver 82,3g 245mm

325 kr

Utrop: 400 kr

Sockerströare ostämplat silver brv53,1g, skadad, endast kupa i silver

50 kr

Utrop: 50 kr

Samekniv 16cm med fodral (signerat GJ-92). Ej på visning

Utrop: 500 kr