621 - 640 av 1 495
1...313233...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Samekniv 15,5cm stämplad JL, med fodral Ej på visning

Utrop: 375 kr

Samekniv 19cm med fodral (signerat GJ) Ej på visning

400 kr

Utrop: 500 kr

Samekniv ca 17,5cm stämplad K. Asåå, med fodral Ej på visning

700 kr

Utrop: 600 kr

Samekniv19,5cm, med fodral. Ej på visning

400 kr

Utrop: 500 kr

Samekniv 19,5cm, med fodral. Ej på visning

150 kr

Utrop: 200 kr

Samekniv 26cm, signerad: J Marttiini, Finland, med fodral. Ej på visning

500 kr

Utrop: 500 kr

Samekniv 18,5cm, stämplad: Töre, med fodral. Ej på visning

200 kr

Utrop: 250 kr

Samekniv 21cm, med fodral. Ej på visning

Utrop: 375 kr

Samekniv 20cm med fodral. Ej på visning

Utrop: 375 kr

Samekniv ca 13cm med skadat fodral med pålimmade djurhårstofsar. Ej på visning

Utrop: 100 kr

Samekniv 24,5cm, sliten, med fodral med djurhår på. Ej på visning

200 kr

Utrop: 250 kr

Samekniv 16,5cm, stämplad. F M Mattsson . Ej på visning

Utrop: 100 kr

Halsband Venezia 18K 1,9g 41,4cm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,1g, stövel

Utrop: 450 kr

Guldbit 18K 0,8g

Utrop: 225 kr

Gräddkanna på fot, S830 82,0g, höjd: 9,5cm, bucklor på foten

350 kr

Utrop: 400 kr

Fat 1st, S830 133,8g, repigt, Ø20,0cm

Utrop: 700 kr

Tesked 1st, S830 19,3g 124mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 5st, S830 54,7g 100mm, modell Ulla Winblad

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 6st, S830 47,8g 103mm, modell Snäck

200 kr

Utrop: 250 kr