581 - 600 av 1 495
1...293031...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Akustisk gitarr med mic, Yamaha, nr.FG-411CE VS, repor, stötskador, batteri saknas, i mjukt fodral med text

Utrop: 1 800 kr

Flaska med lock 1st, porslin, höjd: 16,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål 1st, porslin, naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, gjutmassa, bredd: ca 32cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Bojan 1st, porslin, med kork och lock, färgslitage, höjd 24cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Byrå med lös marmorskiva, nyckel till översta lådan saknas, bruksslitage, höjd: 72,5cm, bredd: 75cm, djup: 41cm . Ej på visning

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Konsolbord med lös marmorskiva, bruksslitage, höjd: 79cm, bredd: 91cm, djup: 33cm ej på visning

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Spegel med förgylld ram, bruksslitage, höjd: 69,5cm bredd: 94,5cm ej på visning

500 kr

Utrop: 600 kr

Spegel med förgylld ram, bruksslitage, höjd: 115cm, bredd: 75cm ej på visning

500 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Jay Turser, JT-LT-69Custom-TSB, snr.S13061844, repor, stötskador, med förstärkarsladd, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 700 kr

Prydnadsföremål Bergdala ca22x15cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Terrin Bing & Gröndahl Empire Øca21cm, andra sortering

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K 3,6g, graverad

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, Cort, snr.031214127, tillverkad i Indonesien, repor, med distspak och stämapparat Fzone FT-800, i kartong

Utrop: 800 kr

Gitarrförstärkare, Peavey, Transtube series, Rage 158, snr.S0609314, med förstärkarsladd och manual. Ej på visning

200 kr

Utrop: 400 kr

Gitarrförstärkare, Fender Hot Rod Deluxe III, snr.B-623538, med strömsladd och fot-switch. Ej på visning

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Ljusstake Skultuna Skyddsängel Stor 14cm, förgylld mässing, design Carl-Einar Borgström

425 kr

Utrop: 225 kr

Glasunderlägg 7st olika motiv, förgylld mässing

150 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Svärd, blad 53,5cm, fodral och handtag i trä. Ej på visning

425 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Design House Stockholm Nordic Light 4-armad, design Jonas Grundell H:13cm, bruksskick

225 kr

Utrop: 200 kr