Parti Guld 21K brv 25,2g med stenar och pärlkulor, defekt, skevt
Utrop: 6 300 kr
Armband 9K brv 4,1g 17,5cm, tvåfärgad med stenar
Utrop: 450 kr
Parti Guld 14K brv 12,3g med stenar och pärla, skev, slitet
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K 15,0g sliten och graverad
Utrop: 3 200 kr
Ring 14K 3,9g med diamanter, skev och felstämplad
Utrop: 800 kr
Parti Guld 14K brv 14,0g med stenar, ostämplat
Halskedja 18K 4,9g defekt
Utrop: 1 400 kr
Halskedja Bismarck doserad 18K 10,2g 42,5cm
Utrop: 2 900 kr
Örhängen 1 par Bismarck 18K 1,0g
Utrop: 425 kr
Hänge 14K 3,1g bucklig, ögla i 18K
Utrop: 600 kr
Halskedja Bismarck doserad 18K 46,6g 45,5cm
Utrop: 13 600 kr
Parti Guld 18K brv 4,5g med sten, skev och defekt
Utrop: 1 200 kr
Örhängen 1 par 18K brv 1,0g med stenar
Utrop: 300 kr
Ring 18K 1,6g Ø17½ vitguld 1xca0,03ct
Utrop: 700 kr
Ring 18K 1,7g Ø17 tvåfärgad med diamanter 7xca0,02ct, små repor
Utrop: 750 kr
Parti Guld 18K brv 3,6g med diamanter och pärlkulor, slitet
Utrop: 1 000 kr
Halskedja Kejsarlänk 18K 60,5g 51,5cm, sliten
Utrop: 16 400 kr
Parti Guld 18K brv 12,8g, defekt
Utrop: 3 500 kr
Halskedja Pansar 18K 47,2g 55,5cm
Utrop: 16 600 kr
Parti Guld 18K brv 57,6g, buckligt och slitet
Utrop: 15 600 kr
Tisdag 1 aug 2017