521 - 540 av 1 333
1...262728...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017

Klubbad för

Parti Guld 21K brv 25,2g med stenar och pärlkulor, defekt, skevt

Utrop: 6 300 kr

Armband 9K brv 4,1g 17,5cm, tvåfärgad med stenar

400 kr

Utrop: 450 kr

Parti Guld 14K brv 12,3g med stenar och pärla, skev, slitet

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 15,0g sliten och graverad

2 700 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring 14K 3,9g med diamanter, skev och felstämplad

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Parti Guld 14K brv 14,0g med stenar, ostämplat

Halskedja 18K 4,9g defekt

Utrop: 1 400 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 10,2g 42,5cm

Utrop: 2 900 kr

Örhängen 1 par Bismarck 18K 1,0g

Utrop: 425 kr

Hänge 14K 3,1g bucklig, ögla i 18K

Utrop: 600 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 46,6g 45,5cm

Utrop: 13 600 kr

Parti Guld 18K brv 4,5g med sten, skev och defekt

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par 18K brv 1,0g med stenar

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,6g Ø17½ vitguld 1xca0,03ct

Utrop: 700 kr

Ring 18K 1,7g Ø17 tvåfärgad med diamanter 7xca0,02ct, små repor

Utrop: 750 kr

Parti Guld 18K brv 3,6g med diamanter och pärlkulor, slitet

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Kejsarlänk 18K 60,5g 51,5cm, sliten

Utrop: 16 400 kr

Parti Guld 18K brv 12,8g, defekt

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Pansar 18K 47,2g 55,5cm

13 800 kr

Utrop: 16 600 kr

Parti Guld 18K brv 57,6g, buckligt och slitet

Utrop: 15 600 kr