501 - 520 av 1 333
1...252627...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017

Klubbad för

Armring 18K 18,0g, Ø6cm, 1945, skev och sliten, synlig lagning, med slitet etui

Utrop: 5 200 kr

Halskedja Pansar 18K 27,0g 52cm

Utrop: 10 200 kr

Hänge 18K brv 1,7g med sten, bucklig

Utrop: 250 kr

Örhängen 1 par 21K 17,7g slitna öglor

Utrop: 5 600 kr

Ring 21K 5,4g reglerbar storlek, sliten

Utrop: 1 700 kr

Parti Guld 21K brv 47,1g, slitet, skevt och buckligt

12 200 kr

Utrop: 14 800 kr

Armband 21K 15,5g 21cm, genombruten

Utrop: 4 800 kr

Armband 21K 8,4g 18,5cm, aning skev

Utrop: 2 600 kr

Örhängne 1 par 21K 3,2g, skeva stift

Utrop: 1 000 kr

Halssmycke 21K 11,6g 41cm, skev, bucklig

Utrop: 3 600 kr

Armring 21K 15,3g Ø5,8cm, öppningsbar, skev

Utrop: 4 700 kr

Hänge 21K 7,3g genombruten, skev

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 21K 5,4g defekt, saknar stopp

Utrop: 1 700 kr

Klackring 18K brv 14,0g med stenar, skev, ostämplad

Armband 18K 12,8g skev och sliten

Utrop: 3 400 kr

Ring 14K 3,6g Ø17 vitguld 1xca0,30ct, små inneslutningar

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 18,0g med diamanter 2xca0,10ct, 9xca0,001ct, sliten

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Ring 14K brv 3,1g med diamanter 21xca0,05ct skadade med inneslutningar, ostämplad

3 100 kr

Utrop: 300 kr

Ring 9K 2,8g vitguld med diamanter, skadad, skev

1 600 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 52,1g 56cm, vitguld

Utrop: 15 200 kr