541 - 560 av 1 333
1...272829...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017

Klubbad för

Armring 18K brv 15,2g med stenar, ostämplad, skadad

Utrop: 4 100 kr

Parti Guld 14K brv 17,3g med små pärlor, graverat, slitet och missfärgat

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 15,8g 44,5cm

Utrop: 4 600 kr

Armband Bismarck med berlock 18K 15,5g 18,5cm, med säkerhetskedja, sliten

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Parti Guld 18K brv 13,4g defekt

Utrop: 3 600 kr

Hänge Tjur S800 13,1g, sliten

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Bismarck 18K 5,1g 19cm, sliten

Utrop: 1 400 kr

Parti Guld 18K 2,5g defekt

Utrop: 700 kr

Ring 18K 5,7g Ø17¼ trefärgad med diamanter 8xca0,01ct

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 2,1g Ø17¼ vitguld med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 850 kr

Halskedja Kejsar 18K 107,8g 62cm

27 000 kr

Utrop: 32 000 kr

Hänge 18K 12,5g ostämplad

Utrop: 3 400 kr

Armband 18K 8,0g med stenar, defekt

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 7,7g Ø18

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K 8,1g, bucklig

Utrop: 2 200 kr

Armbandsur Omega Seamaster Professional, quartz, stål, datum, 36mm, snr: 54688976, länknr: 1502/824, en extra länkbit, sliten box, repig armlänk och viklås, lätt bruksslitage

7 800 kr

Utrop: 6 000 kr

Armbandsur Jaques Lemans Chronograph, nr.1-1338, quartz, stål, datum, Ø40mm, sliten stållänk, repigt glas

300 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Tudor

Armbandsur Tudor Chronograph, stål, automat, ref: 20300, snr: H807747, dag och datum, Ø43mm, safirglas, svart läderarmband med viklås, cert 2014, manualer, originallåda samt ytterkartong

10 200 kr

Utrop: 9 500 kr

Kaffeskedar 11st S830, brv 97,8g, 115mm, en del skeva

Parti Silver S800 brv 42,3g, danska stämplar, med gravyr

Utrop: 200 kr