261 - 280 av 2 099
1...131415...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017

Klubbad för

1 FAT, mässing med kvinnofigur, Jugend (gravyr), längd 20,5cm

1 Brevkniv, handtag i form av blomsterkrans, mässing, empirestil 1900-tal längd 20cm

6 Teskedar skaft i form av bambu sterling silver 12xm 30g skador

150 kr

Utrop: 150 kr

Sockertång dekor av rosor silver ca9cm 20,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Diverse silver, 7 delar 232,9g udda, skadat

Utrop: 1 000 kr

1 bärnstenshalsband, 1 bärnstensarmband med metall, 4 bärnstenshängen metall.

475 kr

Utrop: 400 kr

1 halsband med malakiter metallås, 1 hänge falköga metall, 1 hänge tigeröga metall, 1 hänge ametist metall, 1 berlock rosenkvarts metall.

125 kr

Utrop: 150 kr

1 ring med sodalit, S925 6,9g

175 kr

Utrop: 150 kr

1 halskedja venezia förgylld, 1 hängsmycke förgylld med granater, 1 ring förgylld med granater, 1 par örhängen förgylld med granater, 1 ring med citrin och pyriter, S830 20,2g

325 kr

Utrop: 300 kr

1 halskedja venezia, 1 par örhängen med pärlor utan stopp, 1 par örhängen bucklor, 2 st udda stopp, 18K 10,1g

Utrop: 2 800 kr

1 par örhängen med diamanter 2xca0,07ct, 1 par örhängen med pärlor, 1 hängsmycke med diamant 1xca0,01ct, 1 ring med gul sten, 18K 4,3g

Utrop: 2 100 kr

1 ring med sten skev, 1 brosch med skadade stenar, 1 hängsmycke med sten, 1 par örhängen med stenar skadade, 1 par örhängen skadade, 1 hängsmycke, S830/S925 51,3g

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge, med vit sten 32x22mm, 18K 10,6g

Utrop: 1 600 kr

Ring, 21K med pärla Ø16 4,2g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K 15g

Utrop: 4 100 kr

Parti guld, 18K 2,2g

Utrop: 700 kr

Parti guld, 9K 5,8g

Utrop: 900 kr

Parti guld, 18K 7,3g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, Pansar 18K 53cm 2,5g

700 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja, 18K 45cm 4,8g

Utrop: 1 500 kr