241 - 260 av 2 099
1...121314...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017

Klubbad för

Ring vitguld 14k Ø17 ¾ 5,4g med topas och diamanter 28xca0,005ct

Ring tvåfärgad 14k Ø17 ¼ 4,7g med smaragd och diamanter 12xca0,015ct

Ring 14k Ø17 8,6g med diamanter 11xca0,015ct

Ring vitguld 18K Ø17¼ 10,9f med diamanter 2xca0,12ct+2xca0,10ct+11xca0,06ct navett+210xca0,005ct

Ring 18k Ø16 ¾ 20g med diamanter 1xca0,30ct+10xca0,04ct

Ring vitguld 18k Ø18 15,1g med princesslipad diamant ca0,23ct

Ring vitguld 18k Ø17¼ 4,1g med diamant ca0,75ct chip på kulett

Helalliansring vitguld 18k Ø17 3,2g med diamanter 20xca0,13ct

Ring vitguld 18k Ø17¼ 8,6g med diamant 1,89ct chip på gördel och paviljong

Armring vitguld 18k Ø55mm 45,9g med diamanter 48xca0,05-0,07ct öppningsbar

Collier vitguld 18k 42,5cm 21,2g med diamanter 71st tot ca4,50ct

Halskedja Venezia 52cm 18k 9,9g slitage

Utrop: 2 700 kr

Fritid Sport

1 fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 5000 i originalförpackning slitage

400 kr

Utrop: 150 kr

ARMRING, hamrad dekor Ø7cm S925 18,1g

Utrop: 275 kr

Diverse silver, halskedja karbinhake 1,2g skadat

Utrop: 50 kr

Herrur Omega Seamster, quartz, datum, Ø32mm, svart krokoband original gravyr bakboett i originalask går ej

3 500 kr

Utrop: 2 100 kr

ASK, silver lock med växtrankor och fåglar orientaliska stämplar 12x12cm 315g bucklor

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Cigarettetui silver blå emalj 11cm 142,4g monogramgravyr skador

850 kr

Utrop: 650 kr

1 VÄGGHYLLA, jugendbeslag, mörkbetsat trä (fläckar slitage) längd 78cm slitage

Skeppsoljelampa, mässing, Ilse D. Simmonsen, Daprom Design Denmark, höjd 24cm