Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017
Klubbad för
2 st Glasskålar Orrefors Stora Signerad Orrefors 0395-121 Höjd: 12cm Lilla Signerad Orrefors Berit Johansson Höjd:9cm
31st delar Blå Blom Av Gustavsberg. 10st assietter, 12kaffefat, 9st koppar nagg finns