Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klockor Piaget
HERRUR, 18K, Piaget, quartz, 8/8 diamanter, Ø32mm 87,6g krona lös, går ej, skador på band
Ring 18K Ø17 12,7g med diamanter 1xca2,65ct ca M-N/Si1 + 26st totalt 1,05ct TW-W(G)/VS-Si
Visa varaÄdelstenar Diamanter
Diamant, 2,03ct TW(G)/VVS1, inskription på rondisten DGI 141319201
Visa varaSmycken Armband
Tennisarmband 18K vitguld 17cm 10,8g med diamanter 57xca0,05ct
Visa varaKlockor Vacheron Constantin
Herrur Vacheron Constantin, Genève, Royal Eagle, "Grand Prix Formula 1, Istanbul 2006, 43/50” 18K roseguld, ref nr. 49145, boett nr. 816394, 37x 40mm, kronograf, automatisk, safirglas, datum, brunt läderband, viklås 18K
Visa varaSmycken Enstensring
ENSTENSRING platina diamant ca1,80ct 12 små diamanter Ø16 ¼3,2g stämplad CB kopia på kvitto från bolins medföljer
Visa varaSmycken Enstensring
ENSTENSRING platina med diamant ca0,90ct kopia på värderingsintyg från Kaplans medföljer