Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2017
Elgitarr, Kasuga Deluxe, saknar en sträng, saknar skydd på ena volymknappen, kantstött, borrhål, repor, i hårt fodral
Akustisk gitarr med mic, Fender, modellnr. CD-60CEBLK, snr.CSF09002420, repig, i mjuk väska
Elgitarr, Epiphone, Les Paul 1960 Tribute, snr.F300148, tillverkad i Kina, i hårt fodral
Laptop, Apple MacBook Pro Retina, modellnr.1502, snr.C02NJD69G3QH, 8GB RAM, Intel Core i5-processor 2,6GHz, 13,3", stötskador i hörnen, med laddare, i väska, lösenord: 0000
Digitalkamera, Nikon D90, snr.6340294, med objektiv Nikon AF-S Nikkor, 18-135mm, snr.2390173, 1:3.5-5.6 G ED DX, blix Nikon Speedlight SB-600, snr.2383721 (batterier saknas), med laddare, bruksanvisning, tillbehör, i kamera väska
Kameraobjektiv, Nikon AF Nikkor, 50mm, 1:1.8 D, Ø52, snr.685946, med linsskydd, i påse
Vas, Gustavsberg 1927, Josef Ekberg, Sgraffito, höjd: 20cm, krackeleringar, färgskador
Väska, Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, leopardmönstrat foder, 20x14x30cm
Visa varaÖvrigt Övrigt
Plånbok, Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, 10x10cm