581 - 600 av 1 495
1...293031...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2017

Klubbad för

Del av halssmycke 21K ca83,5g med snöre skadat

Utrop: 13 200 kr

Armband 21K brv71,4 med stenar och metalllås

Utrop: 9 600 kr

Del av halssmycke 21K brv15,2g med stenar

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Kasuga Deluxe, saknar en sträng, saknar skydd på ena volymknappen, kantstött, borrhål, repor, i hårt fodral

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr med mic, Fender, modellnr. CD-60CEBLK, snr.CSF09002420, repig, i mjuk väska

650 kr

Utrop: 800 kr

Elgitarr, Epiphone, Les Paul 1960 Tribute, snr.F300148, tillverkad i Kina, i hårt fodral

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, Apple MacBook Pro Retina, modellnr.1502, snr.C02NJD69G3QH, 8GB RAM, Intel Core i5-processor 2,6GHz, 13,3", stötskador i hörnen, med laddare, i väska, lösenord: 0000

4 400 kr

Utrop: 4 200 kr

Digitalkamera, Nikon D90, snr.6340294, med objektiv Nikon AF-S Nikkor, 18-135mm, snr.2390173, 1:3.5-5.6 G ED DX, blix Nikon Speedlight SB-600, snr.2383721 (batterier saknas), med laddare, bruksanvisning, tillbehör, i kamera väska

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Kameraobjektiv, Nikon AF Nikkor, 50mm, 1:1.8 D, Ø52, snr.685946, med linsskydd, i påse

750 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Gustavsberg 1921, Josef Ekberg, Sgraffito, höjd: 27cm, mindre repor och märken

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Vas, Gustavsberg 1927, Josef Ekberg, Sgraffito, höjd: 20cm, krackeleringar, färgskador

600 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Gustavsberg 1922, Josef Ekberg, Sgraffito, höjd: 11cm, repor

600 kr

Utrop: 300 kr

Väska, Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, leopardmönstrat foder, 20x14x30cm

Plånbok, Cartier, Panthere, svart läder, slitage i kanterna, 10x10cm

Kulspetspenna, must de Cartier, Trinity, snr.483281, i etui

Kanna, James Kent Ltd, Old Foley, Chinese Rose, höjd: 15cm

Bordsgafflar 9st. S925 357,0g 172mm

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Matknivar 9st. S925 603,0g 230mm, försilvrade stålblad, troligtvis fyllda skaft

Utrop: 1 400 kr

Smörknivar 11st. S925 257,2g 156mm, repiga

Utrop: 1 500 kr

Skedar 9st. S925 175,1g 134mm, en skev skadad

Utrop: 1 000 kr