Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2017
Skulptur i brons med stendetalj, Signerad Suzanne Bizard, förgylld, 115mm
Visa varaKeramik Övrigt
Uppläggningsfat Royal Copenhagen Saxisk Blomst 41x32,5cm, 1221 1537
Visa varaKeramik Övrigt
Uppläggningsfat Royal Copenhagen Saxisk Blomst 51,5x38cm 4 1560
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 6s 64GB, med laddare, Imei: 35856507774368 Modell: A1688, använd till Telenor, iCloud låst
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 6 16GB med laddar och hörlurar, Imei: 359263067369372 Modell: A1586, använd till Comviq, små hack på baksida och kanter
Iphone 16GB med laddare, Imei: 359308064869146, använd till Comviq, spricka/skada i högre hörnet
Iphone 6 64GB med laddare som är tejpad med silvertejp, Imei: 359256069480650, använd till 3, repor och skador på baksidan