Halskedja silver 925 med hänge med sten 43cm 2,0g
Utrop: 50 kr
Armband silver 925 Bismarck 18cm 4,4g
Utrop: 75 kr
Brosch 14K skador finns 3,7g
Utrop: 850 kr
Parti guld 18K skador och gravyr finns 5,6g
Utrop: 1 700 kr
Parti guld 14K skador finns 31,0g
Utrop: 6 900 kr
Hänge 14K 1,2g
Utrop: 275 kr
Ring 23K med diamanter 7xca0,06ct Ø17½ 10,7g
Utrop: 5 200 kr
Armband 18K X-länk med stav 19,5cm 31,2g
Utrop: 9 800 kr
Halskedja 18K X-länk missfärgad 44cm 13,8g
Utrop: 4 000 kr
Parti guld 18K skador finns 2,2g
Utrop: 700 kr
Hänge 18K med sten 0,6g
Utrop: 125 kr
Örhängen 18K ett par med pärla och skruv modell 2,3g
Örhängen 18K ett par med sten 1,3g
Utrop: 600 kr
Ring 18K vitguld med diamant 1xca0,03ct Ø17 lite repig 4,9g
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K med diamanter 5xca0,02ct Ø17¾ 3,8g
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K med diamanter 13xca0,01ct Stigbert Ø16¾ 2,3g
Utrop: 1 400 kr
Halscollier silver 925 oxiderad 40cm 26,g
Utrop: 150 kr
Parti silver 830-925 skador och gravyr finns 60,8g
Armband silver 925 Silve Rado med 13 berlocker 20,5cm tv53,1g
Utrop: 750 kr
Slipsnål silver 925 förgylld 5,6g
Tisdag 11 apr 2017