2021 - 2040 av 2 121
1...101102103...107 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017

Klubbad för

Brosch silver 830 trasigt lås 9,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 925 skador och gravyr finns5,0g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja 18K Pansar ihålig 45cm 5,8g

Utrop: 2 200 kr

Klackring 18K med sten Ø20 10,0g

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K 1,2g

Utrop: 550 kr

Örhänge ett par 18K med sten bakstycke saknas 0,7g

Utrop: 225 kr

Ring 18K Came lös skadad skena 1,0g

Utrop: 275 kr

Hänge 18K Hjärta repigt 0,5g

Utrop: 150 kr

Ring 18K med sten Ø18,5 7,0g

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K skador finns 17,8g

Utrop: 5 200 kr

Armband 18K X-länk med stav 18cm 30,7g

Utrop: 9 600 kr

Ring 14K med sten repor 4,7g

Utrop: 1 100 kr

Armband 21K 19cm 6,6g

Utrop: 2 200 kr

Ringar 3st 22K 11,4g skadade

Utrop: 3 900 kr

Parti guld 18K 12g skadat/graverat

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Armband 18K 14g X-länk 19,5cm skadad låsåtta

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Omega Damur 14K går ej med integrerat band 18K brv24,9g

Utrop: 5 700 kr

Halsband 18K 16,6g ihålig Ankar 54cm

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Hänge 18K 0,7g Hjärta med stenar

Utrop: 300 kr

Armband 18K 4,1g Bismarck med hängen Hjärtan 18cm

Utrop: 1 600 kr