Brosch silver 830 trasigt lås 9,7g
Utrop: 50 kr
Parti silver 925 skador och gravyr finns5,0g
Halskedja 18K Pansar ihålig 45cm 5,8g
Utrop: 2 200 kr
Klackring 18K med sten Ø20 10,0g
Utrop: 2 900 kr
Hänge 18K 1,2g
Utrop: 550 kr
Örhänge ett par 18K med sten bakstycke saknas 0,7g
Utrop: 225 kr
Ring 18K Came lös skadad skena 1,0g
Utrop: 275 kr
Hänge 18K Hjärta repigt 0,5g
Utrop: 150 kr
Ring 18K med sten Ø18,5 7,0g
Parti guld 18K skador finns 17,8g
Utrop: 5 200 kr
Armband 18K X-länk med stav 18cm 30,7g
Utrop: 9 600 kr
Ring 14K med sten repor 4,7g
Utrop: 1 100 kr
Armband 21K 19cm 6,6g
Ringar 3st 22K 11,4g skadade
Utrop: 3 900 kr
Parti guld 18K 12g skadat/graverat
Utrop: 3 500 kr
Armband 18K 14g X-länk 19,5cm skadad låsåtta
Utrop: 5 300 kr
Omega Damur 14K går ej med integrerat band 18K brv24,9g
Utrop: 5 700 kr
Halsband 18K 16,6g ihålig Ankar 54cm
Utrop: 7 200 kr
Hänge 18K 0,7g Hjärta med stenar
Utrop: 300 kr
Armband 18K 4,1g Bismarck med hängen Hjärtan 18cm
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 11 apr 2017