Ring 18K skador och gravyr finns 7,6g
Utrop: 2 000 kr
Halskedja 22K 46cm 3,0g
Utrop: 1 100 kr
Mugg silver 830 30,1g
Utrop: 125 kr
Serveringsbestik silver 830 195,9g
Utrop: 1 000 kr
Kaffeskedar 28st silver 830 olika modeller 373,3g
Utrop: 1 800 kr
Kaffe/mocca skedar 23st 10cm silver 830 200,7g
Bestik 1 Gaffel 14 Skedar silver 830 graverade 353,8g
Utrop: 1 700 kr
Armband 18K 19cm repor 21,6g
Utrop: 6 400 kr
Halskedja 18K Pansar 46cm 9,4g
Utrop: 3 500 kr
Hänge 18K 2,1g
Utrop: 900 kr
Halskedja 18K Singapore 42cm 7,3g
Utrop: 2 300 kr
Örhängen 18K ett par oädel baksida 3,3g
Örhängen 18K ett par oädel baksida 1,7g
Utrop: 500 kr
Parti guld 18K skrot 12,7g
Utrop: 3 800 kr
Armband 18K Bismarck med berlocker 20cm 12,6g
Utrop: 3 900 kr
Parit guld skador och gravyr finns 11,4g
Utrop: 3 400 kr
Damur Tissot 18K repigt glas går ej armband oädelt
Utrop: 850 kr
Brosch silver 925 med markasiter 4,2g
Utrop: 100 kr
Parti silver 830-925 skador finns 23,3g
Halskedja silver 925 90cm märke Kumkum 13,9g
Utrop: 225 kr
Tisdag 11 apr 2017