1141 - 1160 av 1 845
1...575859...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017

Klubbad för

Halsband S925 3,3g Figaro 36cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 1g 43cm

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 12,2g skadat/graverat en låsdel ej silver

Utrop: 75 kr

Ljusplåt vägghängning mässing 29,5x29,5cm för två ljus Torbjörn Testad Sweden

75 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Övrigt

Stövletter ett par Whyred stl39 bruksskick

250 kr

Utrop: 200 kr

Väska Kate Spade New York med axelrem med skadad dustbag

550 kr

Utrop: 200 kr

Keramikvas signerad H18,5cm

Utrop: 500 kr

Samlarmynt 36st Kungariket Sverige S925 972g i schatull med ägarbevis

Fritid Övrigt

Solglasögon Ray-Ban RB4181 med putsduk i fodral

400 kr

Utrop: 375 kr

Tårtgafflar 5st kontrollstämplat silver 134,3g modell Birgitta 145mm

550 kr

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 162,4g modell Birgitta 120mm

650 kr

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 172g modell Birgitta 120mm

700 kr

Utrop: 800 kr

Fritid Övrigt

Tröja Polo Ralph Lauren stl XL 100% Chashmere

Läsplatta Apple iPad air modell A1475 IMEI: 358847056991088 16GB Telia stötskador repor med laddare

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon iPhone 5S IMEI:355672074660215 nyskick med laddare i kartong

Surfplatta Ipad air 2 IMEI: 355890067153135 ed laddare i kartong

2 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Surfplatta Ipad air 2 IMEI: 352069071799281 med laddare i kartong nyskick

Surfplatta Samsung Galaxy TAB S IMEI:354497065232118 utan laddare i fodral skada i bakskydd

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 IMEI:359580062231665 utan laddare repigt glas

1 900 kr

Utrop: 750 kr

Keramikvas G.Winblad H11cm

Utrop: 75 kr