Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Klubbad för
Samlarmynt 36st Kungariket Sverige S925 972g i schatull med ägarbevis
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Apple iPad air modell A1475 IMEI: 358847056991088 16GB Telia stötskador repor med laddare
Mobiltelefon iPhone 5S IMEI:355672074660215 nyskick med laddare i kartong
Visa varaUtgått
Surfplatta Ipad air 2 IMEI: 352069071799281 med laddare i kartong nyskick
Visa varaElektronik Datorer
Surfplatta Samsung Galaxy TAB S IMEI:354497065232118 utan laddare i fodral skada i bakskydd