Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Klubbad för
Klockor Swatch
Swatch Herrur från olympiaden Atlanta 1996 quartz/går ej i plastfodral
Visa varaUtgått
Klockor Swatch
Visa varaGlas Övrigt
Vinglas 4st, Kosta Boda, design: Elis Bergh, modell: Diplomat, höjd: 13cm, nagg och repor