1161 - 1180 av 1 845
1...585960...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017

Klubbad för

Örhängen ett par 14K 0,3g

100 kr

Utrop: 75 kr

Halsband S925 2,3g Venezia 36cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring kontrollstämplat silver 4,1g missfärgat

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge 18K 0,1g utan stopper

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta Shell nickel Magnus Löfgren Design House i kartong

150 kr

Utrop: 125 kr

Tändare Ronson i etui ej testad

Utrop: 100 kr

Tändare Ronson förgylld i etui ej testad

75 kr

Utrop: 100 kr

Tändare Zippo i ask ej testad

150 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K 9g med diamanter 35xca0,01ct Ø17¼

Klockor Swatch

Swatch Herrur från olympiaden Atlanta 1996 quartz/går ej i plastfodral

Klockor Swatch

Vinglas 4st, Kosta Boda, design: Elis Bergh, modell: Diplomat, höjd: 13cm, nagg och repor

100 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 8st, S830 470,2g, olika modeller, graverade

Klockor Versace

Versace Herrur f3353 nr.87089D491 S099 förgylld stål quartz

2 800 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 34,5g med stenar Ø16½

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 7,9g med sten Ø20½

200 kr

Utrop: 200 kr

Ringar 2st S925 32,6g skadade

150 kr

Utrop: 150 kr

Bordsskedar 2st, S830 89,8g 185mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Tårtgafflar 4st, S830 122,6g 138mm, repiga, modell: Rosenholm

650 kr

Utrop: 600 kr

Serveringssked 1st, S830 32,6g 161mm

Utrop: 150 kr