Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Klubbad för
Målning akvarell signerad 46,5x33,5cm inramad 63,5x50cm skadad ram
Visa varaÖvrigt Övrigt
Knivar 6st fem Global GF-34,G-8,G-9,G-21 GSF-15 en Ernesto + 1 Gaffel Global G-13 i fodral
Örhängen ett par ostämplat silver brv11,1g med stenar ett skadat
Visa varaUtgått
Klockor Swatch
Klockor Swatch 9st"The Swatch Centennial Olympic Games Collection For Honour And Glory" Atlanta 1996 i box
Visa varaPorslin Övrigt
9 Kaffekoppar/två naggade med fat 1 Kanna med lock 1 Sockerskål med lock 1 Gräddkanna Hackefors