1121 - 1140 av 1 845
1...565758...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017

Klubbad för

Målning akvarell signerad 46,5x33,5cm inramad 63,5x50cm skadad ram

Taklampa röd retro

Utrop: 850 kr

Halsband 18K 9,9g skadad

Utrop: 3 000 kr

Hänge 21K 5,3g skadat

Utrop: 1 800 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein Damur K3T 236 rose quartz i ask

650 kr

Utrop: 500 kr

Skrin S830 267,2g förgyllt graverat

Spelkonsoll PS3 snr:27459221-0287887 med en handkontroll

275 kr

Utrop: 200 kr

Knivar 6st fem Global GF-34,G-8,G-9,G-21 GSF-15 en Ernesto + 1 Gaffel Global G-13 i fodral

2 500 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par ostämplat silver brv11,1g med stenar ett skadat

Ring metall med stenar Ø18

Armband S925 63,4g med stenar 19cm

Armband S925 23,9g 16-19cm

Klockor Swatch

Klockor Swatch 9st"The Swatch Centennial Olympic Games Collection For Honour And Glory" Atlanta 1996 i box

9 Kaffekoppar/två naggade med fat 1 Kanna med lock 1 Sockerskål med lock 1 Gräddkanna Hackefors

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Borrmaskin IKEA Fixa 7.2V med laddare i låda

75 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Verktyg

Verktygsats Tactix 55pc Stubby tool set

150 kr

Utrop: 125 kr

Örhänge 14K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 4,5g med stenar Ø20¾ graverad "Our family is a circle of love"

Utrop: 125 kr

Armband S925 4,6g S9,5 med stenar lås ej silver 18cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Halscollier S925 3,6g med sten 39-42,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr