Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2017
Belmond, Solar Drive, Chronograph, nr. W342 86186/2, herrur, strål, quartz, kronograf, digital och analog visning, dag, datum, repig, stållänk, viklås
Michael Kors, damur, refnr.MK-3191. snr.251506, stål, quartz, mineralglas, glasring med stenar, originallänk i stål, viklås, med extra länkbitar och manualer, i box
Klockor Gant
Gant, herrur, nr. 7040, stål, quartz, kronograf, tidtagningen återställer ej korrekt, datum, mineralglas, läderband, originalspänne, i box
Invicta Pro Diver, herrur, refnr.12158, stål, quartz, kronograf, tidtagningen återställer ej korrekt, datum, repig boett, safirglas, gummiband, originalspänne, manualer, box, skadad ytterkartong
Fritid Övrigt
Tubkikare, Carl Zeiss, Diascope 65T* FL, nr.2928551, med okular Carl Zeiss, 15x-45x B, 20x-60x B, nr. 3070751, stativ Manfrotto 128RC/055CLB, 67-184cm,
Målning, olja på duk, Gärdis Lindgren (samtida), "Höstafton vid myren", daterad 1988, 25x37cm, i ram