Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2017
Digitalkamera, Sony Alpha a290, snr.526347, med objektiv Sony SAL1855, snr.521497, 3.5-5.6/18-55 SAM, med laddare och 8GB minneskort, USB-kabel, i väska
Fritid Övrigt
Solglasögon, Versace, modellnr. 2034, 106/7A 110, repa på glaset, certnr.122497703, i fodral
Skulptur, Kosta Boda, signerad Bertil Vallien, Båt, numrerad 005821-95, längd: 17,5cm, med folder från Kosta Boda
Bordsknivar 6st. S830 405,2g 5st. 220mm 1st. 210mm, Prins Albert, blad i rostfritt stål, fyllda skaft, i tyglinda
Smörgåsknivar 6st. S830 225,2g 181mm, Prins Albert, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Smörknivar 2st. S830 136,9g 200mm, Prins Albert, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Vostok Europe, Expedition North Pole, herrur, nr.0073/3000, stål, automatisk, datum, repigt mineralglas, slitet läderband
Champion Roadjet, nr.C3204, herrur, stål, quartz, kronograf, datum, liten sekundvisare, repigt mineralglas, repig boett, originallänk i stål
Triwa Nevil Nest 111, herrur, stål, quartz, kronograf, mineralglas, läderband
Tissot, herrur, refnr.T055417A, snr.12BL0543024, stål, quartz, kronograf, tidtagningen återställer ej korrekt, datum, safirglas, repig boett, slitet läderband, originalspänne
Klockor Casio
Casio Illuminator, nr. DBC-32, herrur, stål, quartz, digital, repigt plastglas, alarm, tidtagning, kalkylator, dag, datum, stålarmband, viklås