Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2017
Halvakustisk gitarr, Edwards, snr.ED0829116, stödskada på nederkanten av kroppen, i hårt fodral
Akustisk gitarr, Taylor 2003 Hot Rod Limited Edition NAMM Show, modellnr. HR-LTD, snr.20030423142, inbyggd elektronik med tre reglage, repor, stötskador, i mjukt fodral
Orientalisk matta, handknuten, mått: 125x180cm exklusiva fransar, bruksslitage. Ej med på visning.
Rödvinsglas, Orrefors, Intermezzo, design Erika Lagerbielke, höjd: 22,5cm, i originalkartong
Rödvinsglas 2st. Orrefors, Intermezzo, design Erika Lagerbielke, höjd: 22,5cm, i originalkartong
Elektronik Musik
Högtalare 1 par, JBL, LSR305, snr.DY0009-42455 resp. DY0009-41902, med strömkablar. Ej med på visning.