481 - 500 av 1 194
1...242526...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K 5,6g 55,5cm stämplad GHA

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Herrväska Prada, VR0052, material Saffiano Travel (kalvskinn), färg Baltico (mörkblå), cert

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Halskedja manglad Pansar 18K 8,3g 50,5cm Balestra Italien

Utrop: 2 600 kr

Hänge med stenar 18K 1,9g 2,2cm

Utrop: 800 kr

Parti guld / udda örhängen 18K 3,2g med stenar

Utrop: 900 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 20,1g 46cm stämplad STEMA

Utrop: 6 200 kr

Halskedja Venezia 18K 4,1g 51,5cm Balestra Italien

Utrop: 1 200 kr

Hänge hjärta gravyr 18K 5,4g

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 5,4g Ø18¾ med tecken på insidan

Utrop: 1 600 kr

Collier med stenar 18K 24,6g 46,2cm något ojämn länk, stämplat ELIOS

Klackring med sten 18K 13g Ø20¼ lite tillplattad skena

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Ring skev skena 21K 2,7g

Utrop: 850 kr

Halskedja tvåfärgad 14K 45,9g 50,5cm stämplad BNH

Utrop: 10 600 kr

Ring defekt/gravyr 23K med vitguldsdetalj 18K brv10g

Utrop: 3 300 kr

Iphone 5s, modell NF353ZP/A, vit, slitage, kantstött, spricka över skärmglaset, laddare, usbkabel, i ask, imei 352042067617163.

900 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld defekt 21K 6,9g

Utrop: 2 300 kr

Ring med turkosa stenar 18K 4,4g Ø15½ mittdelen rörlig

Utrop: 2 000 kr

Ring defekt/ två stenar saknas 18K 1,8g

Utrop: 500 kr

Armring öppningsbar 21K 20,4g 16,5-17,8cm

Utrop: 7 100 kr

Hänge Fatimas hand med stenar och emaljdetalj 21K 2,9g 3,2cm

Utrop: 1 000 kr