Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017
Klubbad för
Herrväska Prada, VR0052, material Saffiano Travel (kalvskinn), färg Baltico (mörkblå), cert
Collier med stenar 18K 24,6g 46,2cm något ojämn länk, stämplat ELIOS
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 5s, modell NF353ZP/A, vit, slitage, kantstött, spricka över skärmglaset, laddare, usbkabel, i ask, imei 352042067617163.