461 - 480 av 1 194
1...232425...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Armring mönstrad 21K 14,3g 19cm

Utrop: 5 000 kr

Samsung Galaxy S4 GT-i 9505, imei nr: 355172050752052/01, med laddare

750 kr

Utrop: 375 kr

Ring 21K 4,4g Ø17½

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 21K 12,8g 6,2cm

Utrop: 4 500 kr

Hänge 21K 13g 6,5cm

Utrop: 4 600 kr

Ring 21K 5,6g Ø13-19 skena något skev

Utrop: 1 800 kr

Ring 21K 4,2g Ø16

Utrop: 1 400 kr

Örhängen 21K 21,0g 7,5cm små ojämnheter

Utrop: 7 100 kr

Hänge 21K 9,6g 5,5cm små ojämnheter

Utrop: 3 200 kr

Örhängen 21K 4,1g 6cm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Parti guld defekt 21K 76,5g

Utrop: 26 000 kr

Digitalkamera Leica D-LUX 4, brunt skinnfodral, snr 3656216, med laddare

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband Bismarck 18K 28,3g L:19cm B:0,9cm stämplad GHA

Utrop: 8 700 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 30,9g L:45,5cm B:0,5-1cm stämplad GHA

Utrop: 9 400 kr

Ring gravyr 18K 3,3g Ø18 stämplad Schalin

Utrop: 1 000 kr

Armband i flätat läder med guldlås samt hänge 18K brv21,8g 18,5-21cm

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Halskedja Ärtlänk 23K 15,4g L:66,5cm B:0,5cm

Utrop: 5 800 kr

Halskedja Ärtlänk 23K 3,8g 45cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Konst Skulpturer

Skulptur Non violence "knotted gun" Carl Fredrik Reutersvärd, färgdesign Yoko Ono 16/499, lagning av hanen, acryl på glasfiber, höjd 14cm, längd 20cm

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring med diamant 1xca0,10ct 18K 4,3g Ø18½ stämplad SCH

Utrop: 2 200 kr