Collier 18K 13,2g 43,5cm, vitguld med stenar, skev
Utrop: 3 800 kr
Armband 14K 13,3g 18,5cm, vitguld, halvstelt, med stenar
Utrop: 2 900 kr
Armband X-länk med stav 18K 31,0g 19cm
Utrop: 9 400 kr
Örhängen 1 par 14K 6,0g vitguld med stenar, ostämplade med stopp i 18K
Utrop: 1 200 kr
Hänge S925 5,1g sliten
Utrop: 50 kr
Örhängen 1 par S925 2,8g med förgyllda detaljer
Utrop: 75 kr
Armband 2st S830 brv 54,9g med sten, defekta lås, slitna
Utrop: 250 kr
Hänge 18K 0,7g med sten, defekt
Utrop: 200 kr
Halskedja Ankar S925 8,2g 50,5cm
Utrop: 100 kr
Halskedja Venezia S835 2,0g 43cm
Halskedja Pansar S925 1,7g 38,5cm
Halssmycke S925 4,9g 44cm, skev länk vid lås
Halssmycke S925 5,2g 45cm, aning skev
Halskedja Ankar S925 25,9g 46cm
Utrop: 275 kr
Armband S925 10,1g 16cm med stenar, slitet lås, nagg
Parti Silver S925 brv 95,8g med stenar, defekt
Utrop: 450 kr
Parti Silver S830 brv 5,7g defekt med gravyr
Parti Silver S800 brv 3,3g med stenar, defekt, ostämplat
Parti Silver S925 brv 23,8g med stenar, defekt
Utrop: 125 kr
Ring S925 4,7g Ø17¾ med sten och markasiter, skev
Tisdag 14 feb 2017