541 - 560 av 1 772
1...272829...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017

Klubbad för

Ring 14K 1,1g med stenar, skev

Utrop: 225 kr

Parti Guld 18K brv 2,8g med plastkula, slitet och defekt

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar S925 22,1g 50,5cm

Utrop: 300 kr

Armband 18K 15,2g med 6st berlocker, stenar, med gravyr, defekt lås

Utrop: 4 400 kr

Armband X-länk 18K 24,6g 20cm skev

Utrop: 7 000 kr

Halskedja doserad Pansar 18K 13,6g 39,5cm, skev

Utrop: 3 900 kr

Halskedja X-länk doserad 18K 46,3g 45cm

Utrop: 14 000 kr

Armband X-länk 18K 16,9g 19,5cm missfärgad

Utrop: 4 800 kr

Parti Guld 18K brv 8,6g, slitet och ostämplat

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 1,8g med diamant, skev och sliten

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 2,2g Ø17¾ med diamant 1xca0,30ct (små inneslutningar)

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Örhängen 1 par brv 18K 22,3g ihåliga, tvåfärgade med stenar, slitna (stopp i 14K)

Utrop: 6 300 kr

Armring 18K 46,3g Ø6cm öppen modell, ihålig, tvåfärgad med stenar, sliten

Utrop: 13 000 kr

Ring 18K 10,1g Ø18 öppen modell, ihålig, tvåfärgad med stenar, nagg

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Armring 18K 13,6g skev, ostämplad

Utrop: 3 900 kr

Ring 14K 17,3g Ø21½ med diamant 1xca1,10ct (gul ton) vickar en aning

Utrop: 24 000 kr

Parti Guld 14K 6,8g defekt

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K brv 15,5g med sten, defekt och slitet, karatstämpel saknas

Utrop: 4 400 kr

Klackring 18K 58,9g skev och sliten

13 800 kr

Utrop: 16 600 kr

Ringar 7st 18K brv 20,6g med stenar, odlad pärla och små diamanter, skevt, slitet, med gravyr

Utrop: 5 700 kr