Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017
Klubbad för
Armbandsur IWC Schaffhausen Flatline, stål, quartz, datum, 35mm, snr 2295559, flexlänk (ej original), namngravyr, repor på boett, bruksslitage
Armbandsur 14K i boett, manuell, brv 14,2g, snr: 428383, sliten pläterad stållänk, bruksslitage