1021 - 1040 av 1 648
1...515253...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Elgitarr Levin, lackskador, utan svajarm, i mjukt fodral

Utrop: 700 kr

Elgitarr, hemmabygge, (huvud och greppbräda: Aria pro II ) i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr Washburn, modell: W127, snr: 09106000, mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Elgitarr Ibanez, RG-series, repor, lack-och stötskador, med svajarm, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas Epiphone, Thunderbird, repig, snr:1410200391, i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Elektronik Musik

Högtalare ION, modell: Block Rocker Bluetooth, snr: N41302i44013704, diverse skador, ej på visning

400 kr

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss, modell: DS2 Turbo Distortion, snr: KJ90378, i ask

225 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Armstrong, modell: 104, snr: 74 16934, i väska

Vas, Skruf, design: Edenfalk, nr:A418, höjd 18,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta, Nittsjö, höjd 9cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Wedgwood, höjd 5cm, Ø7,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslykta, Orrefors, modell Hallon

Utrop: 75 kr

Ljuslykta, Orrefors, modell: Heart

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Orrefors, design: Vivianne Karlsson, modell: Gladiolus, höjd: 27,5cm, i originalkartong

475 kr

Utrop: 300 kr

Karaff med propp, höjd: 33cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Skål, höjd 12cm, bredd: ca15cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Gustavsberg, design: Paul Hoff

125 kr

Utrop: 150 kr

125 kr

Utrop: 150 kr

Fat på fötter, Nybro Crystal Sweden, design: Cilla Persson, modell: Passion, Ø33,5cm, i originalkartong

400 kr

Utrop: 100 kr

Fat, Steninge Slott, design: Jan Wiberg, Ø37,5cm, i originalkartong

325 kr

Utrop: 200 kr