Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Klubbad för
Elgitarr Ibanez, RG-series, repor, lack-och stötskador, med svajarm, i mjukt fodral
Elektronik Musik
Högtalare ION, modell: Block Rocker Bluetooth, snr: N41302i44013704, diverse skador, ej på visning
Musikinstrument Träblås
Tvärflöjt Armstrong, modell: 104, snr: 74 16934, i väska
Visa varaGlas Övrigt
Vas, Orrefors, design: Vivianne Karlsson, modell: Gladiolus, höjd: 27,5cm, i originalkartong
Fat på fötter, Nybro Crystal Sweden, design: Cilla Persson, modell: Passion, Ø33,5cm, i originalkartong