Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Klubbad för
Kamerahus Sony alpha 65 snr:4706756, objektiv Sigma 50-200mm 1:4-5,6 DC HSM snr:12112079, objrektiv Sony 18-55mm 1:3,5-5,6 snr:0722641, i väska
Mobiltelefon Samsung Galaxy Trend 2 Lite, repig, modell: SM-G318H, IMEI:359890062536801/01, med laddare
Laptop, Apple MacBook Pro, modell: A1286, sprucken styrplatta, stötskador på locket, stor buckla på en sidan, repor, del av botten sitter ej fast ordentligt, kod:0000, med laddare
iPad mini, Apple, A1455, snr:F7NLR4QCFPFL, nyskick, med laddare i originalkartong
Trådlös telefon för fast telefoni, Huawei, modell: F685, snr:W7V6RB9311100310, med basenhet, i originalkartong