1001 - 1020 av 1 648
1...505152...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Armband 18K 34,6g 19,5cm, med stenar

Utrop: 9 900 kr

Ring 18K 2,5g, graverad

Utrop: 750 kr

Ring 18/23K 5,4g, skev, graverad, med sten

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 12,9g, graverat, skadat

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 4,0g Ø17¾, vitguld, med diamant 1xca.0,03ct

Armband Bismarck 18K 13,8g, skadat

Utrop: 3 800 kr

Halsband Figaro 18K 17,1g 43cm

Utrop: 5 300 kr

Halsband Pansar 18K 5,8g 46cm

Utrop: 1 800 kr

Armband Bismarck 18K 3,7g, slitet

Utrop: 1 100 kr

Smycken Herring

Ring 18K 5,5g Ø18½

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 19,4g, defekt, med stenar

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Bvlgari, herrur, refnr.LCV35S, snr.D6989, stål, automatisk, datum, safirglas, repig boett, skadad timvisare, läderband, originalspänne, i box

Läsplatta, Apple iPad mini, modellnr.A1455, imei: 990002903913760, 32GB, klistermärke på baksidan, Apple-ID-/iCloud-låst, 3, med laddare, sladd ej original, fungerar ej, fodral, i originalkartong

Stolar 2st, Snurrfot, DUX/Bruno Mathson (1907-1988), modell "Mirja" (1970-tal), svart skinn, slitage och mindre fläckar, hål i ena fodret, trådar släppt i klädsel. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20

Utrop: 5 400 kr

Grafiskt blad, Karin Mamma Andersson (1962-) Diptyk inramat EA XII/XX, signerad med blyerts, mått ca.60x87cm. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20

Utrop: 16 800 kr

Grafiskt blad, Jockum Nordström (1965-), inramat, nr 37/140, signerad med blyerts, mått ca. 54x60cm. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20

8 600 kr

Utrop: 7 200 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, modell Blackie by Eric Clapton, repig och stötskadad, med axelrem, svajarm, bakplatta och skruvar, i hårt fodral

7 900 kr

Utrop: 6 600 kr

Elgitarr Fender Telecaster, snr: MZ7205432, utbytta delar, defekt stämskruv, trä-och lackskador, i mjukt fodral

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Epiphone Explorer, snr:100621236, spricka vid halsfästet, stötskador, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell: C-45, snr:000075696, i mjukt fodral

475 kr

Utrop: 550 kr