Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Bvlgari, herrur, refnr.LCV35S, snr.D6989, stål, automatisk, datum, safirglas, repig boett, skadad timvisare, läderband, originalspänne, i box
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta, Apple iPad mini, modellnr.A1455, imei: 990002903913760, 32GB, klistermärke på baksidan, Apple-ID-/iCloud-låst, 3, med laddare, sladd ej original, fungerar ej, fodral, i originalkartong
Visa varaÖvrigt Övrigt
Stolar 2st, Snurrfot, DUX/Bruno Mathson (1907-1988), modell "Mirja" (1970-tal), svart skinn, slitage och mindre fläckar, hål i ena fodret, trådar släppt i klädsel. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20
Grafiskt blad, Karin Mamma Andersson (1962-) Diptyk inramat EA XII/XX, signerad med blyerts, mått ca.60x87cm. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20
Grafiskt blad, Jockum Nordström (1965-), inramat, nr 37/140, signerad med blyerts, mått ca. 54x60cm. Visas och hämtas på Sefina Sankt Eriksgatan 20
Elgitarr Fender Stratocaster, modell Blackie by Eric Clapton, repig och stötskadad, med axelrem, svajarm, bakplatta och skruvar, i hårt fodral
Elgitarr Fender Telecaster, snr: MZ7205432, utbytta delar, defekt stämskruv, trä-och lackskador, i mjukt fodral
Elgitarr Epiphone Explorer, snr:100621236, spricka vid halsfästet, stötskador, i mjukt fodral