Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Läsplatta, SamsungGalaxy Tab A, modellnr.SM-T550, snr.R52G81GAZ8Y, 16GB, repig, med laddare, sliten sladd
Mobiltelefon, Sony Xperia M4, modellnr.E2303, imei: 356579077781584, 8GB, med laddare, hörlurar, manualer, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone 4, modellnr.A1332, imei: 013268006428468, 16GB, med defekt laddare
Sabel, LH. Hagen &Co, bladlängd: 73cm, i balja, tillverkning sent 1800-tal till tidigt 1900-tal, ej på visning
Seiko Kinetic GMT 100M, herrur, refnr.5M85-0AE0, snr.571229, stål, automatisk, datum, repigt mineralglas, naggad glasring,
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani, herrur, refnr.AR-2447, snr.111404, stål, quartz, går ej, kronograf, datum, mineralglas, läderband, originalspänne
Knut Gadd, Decagon Black, nr.08-75, herrur, stål, quartz, liten sekundvisare, safirglas, läderband, box, ytterkartong
Ring S925 13,1g Ø19¾, med detalj i guld, Divorced with children, design Efva Attling, i ask
Visa varaSmycken Armband
Armband S925 3,4g 16,5/19cm, Love Knot, design Efva Attling, i ask, påse