Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Matknivar 6st. S830 500,8g 225mm, danska silverstämplar, blad i rostfritt stål, fyllda skaft
Visa varaSilver Matsilver
Visa varaÖvrigt Övrigt
Axelremsväska, Balenciaga Alligator, modell: Neoclas Chain Box, snr. 355172 1112 F 002123, 23x9x15cm
Handväska, Mulberry Bayswater, nr.730240, slitage, smutsfläckar, kraftigt slitage undertill
Hörlurar, Jabra Move, bluetooth, volymknapparna fungerar ej, med USB-kabel och aux-sladd
Tissot, PRC 200, herrur, refnr.T461, snr.RKN-BG-85635M, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, liten sekundvisare, repig boett, skadat läderband