661 - 680 av 1 648
1...333435...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Matskedar 6st. S830, 353,7g 128mm, danska silverstämplar

Matknivar 6st. S830 500,8g 225mm, danska silverstämplar, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

Matgafflar 6st. S830 347,9g 210mm, danska silverstämplar

Matgafflar 6st. S830 342,1g 210mm, danska silverstämplar

Axelremsväska, Balenciaga Alligator, modell: Neoclas Chain Box, snr. 355172 1112 F 002123, 23x9x15cm

Utrop: 22 000 kr

Handväska, Mulberry Bayswater, nr.730240, slitage, smutsfläckar, kraftigt slitage undertill

3 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Kosta Boda, signerad Bertil Vallien, Brains, på marmorsockel, höjd: 15cm

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Hörlurar, Jabra Move, bluetooth, volymknapparna fungerar ej, med USB-kabel och aux-sladd

175 kr

Utrop: 200 kr

Tissot, PRC 200, herrur, refnr.T461, snr.RKN-BG-85635M, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, liten sekundvisare, repig boett, skadat läderband

850 kr

Utrop: 600 kr

Bordsskedar 3st. S830 161,3g 175mm, Gammal dansk

650 kr

Utrop: 800 kr

Teskedar 6st. S830 108,2g 120mm, Gammal dansk

425 kr

Utrop: 550 kr

Teskedar 6st. S830 102,3g 120mm, Gammal dansk

400 kr

Utrop: 500 kr

Sockersked S830 15,9g, graverad

Utrop: 75 kr

Fat S830 238,7g Ø16-24cm, repor, bucklor

Utrop: 1 200 kr

Bägare S830 59,9g, graverad, bucklig

225 kr

Utrop: 275 kr

Burk med lock S925 185,8g, Olle Johanson, höjd: 9,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Sockersked S925 12,9g 100mm, med emalj

150 kr

Utrop: 75 kr

Moccaskedar 6st. S830 48,8g 99mm

250 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 6st. S830 47,2g 99mm

275 kr

Utrop: 250 kr