641 - 660 av 1 648
1...323334...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Ring 21K 4,1g Delfiner med stenar Ø17

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Elektroniska

Minikeyboard, Yamaha Reface DX, modellnr.ZR15020, snr.EEVN01370, med laddare, i fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 480,7g graverat

Gräddkanna S820 130,6g, höjd: 11cm

Sockerskål med lock S830 337,1g, höjd: 10cm

Skål S925 308,6g, Giertta, höjd: 5cm, Ø11,7cm, med graverad bricka

Kaffekanna S830 571,6g, höjd: 25cm

Gräddkanna S830 160,9g, höjd: 9,5cm

Sockerskål S830 180,6g, höjd: 9,5cm

Kaffekanna S830 518,8g, med trähandtag, höjd: 21cm

Mobiltelefon, Samsung mini, modellnr.GT-S5570, imei: 351740058182565, repor, stötskador, med laddare

175 kr

Utrop: 400 kr

Bojan med lock, Famille vert, KangXi (1662-1722), höjd: ca.20cm

Konst Skulpturer

Bronsskulptur, kinesisk, Qing-dynastin (1644-1911), sliten ytbeläggning

Armband Pansar 18K 6,5g 20cm, med säkerhetskedja

Champangeglas 2st. Orrefors, signerade Anne Nilsson, Clown, höjd: 26,5cm

1 600 kr

Utrop: 850 kr

Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr.CUH-1216B, snr.03-27452334-6509789, med handkontroll och strömkabel

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Spel till PS4 5st. Assassin's Creed IV, Need for Speed Rivals, The Last of Us, Fallout 4, Uncharted: The Nathan Drake Collection

550 kr

Utrop: 125 kr

Mugg, Arabia, Såsdjuret, nr.IP0116, höjd: 8cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Mugg, Arabia, Håll Svrige Rent- Vår Kust, 2016, nr.CR0915, höjd: 8cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Matskedar 6st. S830, 351,0g 128mm, danska silverstämplar