Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017
Musikinstrument Elektroniska
Minikeyboard, Yamaha Reface DX, modellnr.ZR15020, snr.EEVN01370, med laddare, i fodral
Skål S925 308,6g, Giertta, höjd: 5cm, Ø11,7cm, med graverad bricka
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon, Samsung mini, modellnr.GT-S5570, imei: 351740058182565, repor, stötskador, med laddare
Bojan med lock, Famille vert, KangXi (1662-1722), höjd: ca.20cm
Visa varaKonst Skulpturer
Bronsskulptur, kinesisk, Qing-dynastin (1644-1911), sliten ytbeläggning
Visa varaElektronik Övrigt
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr.CUH-1216B, snr.03-27452334-6509789, med handkontroll och strömkabel
Spel till PS4 5st. Assassin's Creed IV, Need for Speed Rivals, The Last of Us, Fallout 4, Uncharted: The Nathan Drake Collection