701 - 720 av 1 648
1...353637...83 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2017

Klubbad för

Halsband Pansar S925 2,2g, skadat lås

Utrop: 50 kr

Halsband Pansar S925 2,4g 42cm

Utrop: 50 kr

Halsband Pansar S830 2,4g 42cm

Utrop: 50 kr

Halsband Venezia S830 2,6g 45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 1,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Tändare, Mylflam Duplex, delar i S830, brv: 65,4g

325 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S830 15,4g, defekt, med stenar

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring S830 9,4g Ø19¼, med sten

425 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 11,0g Ø19, med sten

125 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Gant

Gant, herrur, nr. 1070, stål, quartz, dag, datum, repigt mineralglas, läderband, originalspänne

450 kr

Utrop: 250 kr

Olja på pannå, Gunnar Zetterström (1902-1965), 42x55cm, i ram

400 kr

Utrop: 500 kr

Grafik, handkolorerat äldre tryck, signerad i tryck Ebenezer Newman Downard (1849-1889), "An Apple Orchard", 31x49cm, i ram, vågigt pappaer

Utrop: 1 800 kr

Litografi, signerad Lena Cronqvist (1938-), ur August Strindberg Ett Drömspel, numrerad 11/170, 53x73cm, oinramad

Utrop: 600 kr

Färglitografi, signerad Lena Cronqvist (1938-), Figurkomposition, 53x73cm, numrerad 14/40, oinramad, uppklistrad på papp

Utrop: 600 kr

Olja på duk, W. Chmielinski, signerad, stadsgränd i Warszawa, 49x34cm, krackelering/sprickor i färgen, i skadad ram

4 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Olja på duk, Jan Schipper (1899-1961), Hamn (troligtvis från Rotterdam), 49x69cm, slitage, i ram

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14,7g skadat, graverat

Utrop: 4 100 kr

Halsband doserad Bismarck 18K 12,2g 47cm

Utrop: 3 800 kr

Halsband Pansar 18K 6,2g 42cm

Utrop: 2 300 kr

Hänge 23K 9,0g graverat

Utrop: 3 300 kr