1561 - 1580 av 1 986
1...787980...100 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2016

Klubbad för

Figurin, Bing & Gröndal, pojke med tax, höjd 10cm, i kartong

150 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Royal Copenhagen, höjd 8cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Flaska med kork, Holmegaards Juleflaske 1984, i originalkartong

400 kr

Utrop: 100 kr

Lok, Märklin 150 jahre, nr: 37941, med tillhörande tittskåp, i originalkartong

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Fritid Övrigt

Ånglok, Märklin 3417, i originalkartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Lok, Märklin 3034, i originalkartong

475 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Övrigt

Ånglok, Märklin 3032, i originalkartong

425 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Övrigt

Lok, Märklin 3021, i originalkartong

375 kr

Utrop: 375 kr

Volymmått 6st, koppar

Utrop: 250 kr

Bricka, Øca30cm, Scandia Guld, i originalkartong

175 kr

Utrop: 75 kr

Bricka, Scandia present Sweden Classic Collection, i skadad kartong

100 kr

Utrop: 75 kr

Tårtgafflar 6st, Scandia Guld, i originalkartong

150 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 6st, Scandia Guld, i originalkartong

100 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 5st, Scandia Guld

125 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Steninge Slott, signerat: Ada Lisa Gjeruldsen 2005, i originalkartong

325 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstake Orrefors, design: Anne Nilsson, modell: Celeste, höjd: 37cm, i originalkartong

850 kr

Utrop: 550 kr

Ljusstake Orrefors, design: Anne Nilsson, modell: Celeste, höjd: 33cm, i originalkartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstake Orrefors, design: Anne Nilsson, modell: Celeste, höjd: 29cm, i originalkartong

800 kr

Utrop: 425 kr

Etsning, signerad: Sowa+Reiser, nr:9/500, motivmått: 5x5cm, glas och ram (12x12cm)

125 kr

Utrop: 75 kr