Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2016
Elgitarr Fender Stratocaster, Japan 80-tal, lack-och stötskador, stallet utbytt, bakplatta saknas, bakplatta saknas, snr: E507110, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elbas Soundgear by Ibanez, modell SR800LE, snr:F937963, lackskador, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elbas Ibanez, modell Gio GSR 200, snr: I050627445, lackskador, batterilucka saknas, i mjukt fodral
Skål, Orrefors, design Gunnar Cyrén, modell Sofiero blå, höjd 11cm bredd 23cm, nr 154/399, snr 6383533, i kartong
Taklampa, Louis Poulsen, formgivare: Louise Campbell, modell: Collage 450 pendel, Armygreen, Ø45cm, med sladd och glödlampa
Mixerbord Yamaha, modell MW8CX, snr: HCNL01019, med adapter , USB-kabel och DVD (Cubase AI 4)
Oljemålning på pannå, oläslig signatur, motivmått: 19cmX24cm, mått inklusive ram 41cmX46cm, ramen skadad
Fritid Sport
Bowlingklot 2st, (Ebonite Maxim nr: 4A200362C, Burn Raw Hammer nr: 9E050112A) med skor stl. 42, i väska