Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2016
Elgitarr, Fender Stratocaster, snr. MN281704, en knopp saknas, stötskador, repor, i hårt (akustiskt) fodral
Halvakustisk gitarr, Gibson, skadade sladdar, repig, lös lucka på huvudet, utbytt hals, förstärkarsladdskontakt saknas, i mjukt fodral
Halvakustisk gitarr, Hagström HJ600, snr. M06100441, skadade hål för stämskruvar, med auto tune stämapparat Tronical, i mukt fodral
Vas, Kosta Boda, design Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, nr.7048745, signerad Ulrica HV/LK, höjd: 35cm
Skärp, Louis Vuitton, canvas, Danier Azur, snr. CA1017, längd: 97cm, bredd: 4cm, slitage, repigt spänne, originalask, dustbag
Solglasögon, Tom Ford, Alana TF360 01B 5518 140, snr. LF3851020, med fodral, originalbox, kvitto från NK Details
Solglasögon, Balmain, BL2061 01 140 54/12, cat.3, med fodral, originalbox, kvitto från NK Details
Solglasögon, Balmain, BL2035 01 140 59/16 cat.3, med fodral, originalbox, kvitto från NK Details
Laptop, HP Pavilion g6, snr. 5CD13849C8, 6GB RAM, Intel Core i5 processor 2,4GHz, 15", repig, ett antal tangenter fungerar ej, med laddare