Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2016
Klubbad för
Bordslampa, funkis, ca.1930-tal, glaskupa i vitt, ställning i krom, höjd: ca.25cm, bruksslitage, något rostig
Grafiskt blad, signerad Lasse Åberg (1940- ), "Golf- en småskalig form av primitivt jordbruk", numrerad 15/260, 46x66cm, oinramad
Ljusstakar 1 par, Ystad- Metall, Liljan, design: Ivar Åhlenius Björk, höjd: 13cm, repor, färgförändringar
Kameraobjektiv, Nikon Nikkor DX Micro, snr. 2102988, AF-S, 40mm, 1:2,8g G, i påse