501 - 520 av 1 405
1...252627...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2016

Klubbad för

Digitalkamerahus, Nikon D5100, snr.6815436, minneskort 2GB SD, laddare, USB-sladd, i väska

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Matgafflar 12st. S830 522,2g, graverade, modell: Tornedal

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Matknivar 12st. S830 604,4g, graverade, modell: Tordedal, blad i rostfritt stål

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Matskedar 12st. S830 558,8g, graverade, modell: Tornedal

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Digitalkamera, Sony Cyber-shot, modellnr. DSC-RX100, snr. 7501414, 20,2 megapixlar, skador i kanten på skärmen, med laddare, manual, i originalkartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia M4 Aqua, modellnr: E2303, imei: 356579077781493, 8GB, med hörlurar, laddare och manualer, i originalkartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Fritid Sport

Samekniv, 19,5cm, otydlig gravyr på bladet, nagg, rost, i fodral

100 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Samekniv, 19,5cm, i fodral

200 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Samekniv, 21cm, i fodral, graverat Y.S.A

850 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Samekniv, 17,5cm, i fodral

550 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Samekniv 19,5cm, med liten extrakniv, i dubbelfodral

325 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Lisa Larson, Gustavsberg, ur serien Världens barn, höjd: 13cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Armband Bismarck 18K 9,8g skadat

Utrop: 3 000 kr

Parti silver S830 48,3g defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband Pansar S830 105,8g 20cm, stämplat Vicson, Victor Jansson, 1962

500 kr

Utrop: 600 kr

Teskedar 4st. S830 48,6g 120mm, modell: Prinsess

Utrop: 250 kr

Teskedar 6st. S830 62,5g 116mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 14K 5,2g, skev, med diamant 1xca. 0,50ct

Utrop: 5 400 kr

Parti guld 18K 16,5g defekt, graverat, med stenar

Utrop: 5 200 kr

Ring 18K 2,5g Ø17¼, med åttkantslipade diamanter 4xca.0,01ct

Utrop: 1 200 kr