Avslutad | Pant – Tisdag 15 november 2016
Klubbad för
Olja på duk, Vjeteslav Kliuchnikov (1956- ), ca. 70x106cm, motiv: naken kvinna, smärre slitage, i ram
Elgitarr, Ibanez Gio, GRG170DX, snr. I080106296, repor, stötskador, i mjukt fodral