Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 december 2016
Klubbad för
Medaljer Ordenstecken
RIDDARTECKEN, silver, Akademiska Palmen, Officer, Frankrike, skadad emalj, även 2 miniatyrer där den andra är en skadad Vasaorden i 18K guld, totalt vikt 24,1 g.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, mörkbrunt präglat läder, monogram canvas, längd 90cm, bredd 4cm, dustbag, visst slitage och repor på spänne.