Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 december 2016
Kläder Kavajer
KAVAJ, OSCAR JACOBSON, Harley Blazer, stl 52, 100% ull, foder i 100% viscose, brun, svart
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, 152609, kulspets, stål/vitmetall, original etui, lagning vid hållaren.
Accessoarer Övrigt
ASKAR, LOUIS VUITTON, 5st, bruna, 45x37x12cm, 36x25x4,5cm, 17x17x5cm, 21x14x3cm, 13,5x9x4cm
ARMBAND, BOTTEGA VENETA, mörkbrunt intrecciato läder, enekl, längd 23cm, stl L, smyckespåse
Kläder Skor
KÄNGOR, PRADA, brunt läder, svart nylon, svart gummisula, stl 8 (ca 41,5 -42), snörning, skokartong. Ny skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Bandouliere, monogram canvas, 50x22x28cm, axelrem, lås samt nyckel
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, BOTTEGA VENETA, Key Case, intrecciato, mörkbeige flätat läder, 13x9x1cm, dustbag
VÄSKA, MULBERRY, Messenger Bag, svart läder med mässings färgade detaljer, 20x25x7 cm, reglerbar axelrem. Visst slitage.