Avslutad | Aficionado – Torsdag 8 december 2016
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, rutig canvas, insidan med brunt läder, spänne i gulmetall, längd 100cm, bredd 3,5cm, ask.
Medaljer Ordenstecken
RIDDARTECKEN, förgyllt silver, Vita Rosen, Finland, bredd 38 mm, vikt med band 21,1 g.
Medaljer Ordenstecken
SLÄPA, 18K guld / förgyllt silver, 3 miniatyrer Nordstjärneorden, Vasaorden och Vita Rosen, total vikt 12,0 g.
RESVÄSAK, MULBERRY, vintage, svart scotch grain, brunt läder, teleskophandtag, två hjul, 55x34x24cm, lås samt nycklar.
WEEKENDBAG, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 55x29x25cm, adresstagg, lås samt nyckel saknas.
PORTFÖLJ, THE BRIDGE, brunt läder, mässingsfärgade detaljer 39x28x12cm, avtagbar axelrem, visst slitage.
SPORTBAG, MULBERRY, vintage, svart scotch grain, brunt läder, 50x23x27cm, ytterfack för racket, axelrem saknas, spruckna läderkanter.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, MULBERRY, 100% cashmere, 180x26cm, creme, beigerutig, skiftningar i ullen.
PORTFÖLJ, HERMÈS, Sac a Depeches, brunt läder, beiga sömmar, spänne/lås i gulmetall, te stora fack, 39x30x10cm, samt nyckel.